Híd Európába – Pályázati felhívás 13–17 éveseknek
"Ilyenek voltunk, vadak és jók..."*

A Rogers Középiskola alkotópályázata 13–17 éveseknek a játékos kedvű, jövő-alkotó gondolkodásért

"Lassan túl vagyunk a gyerekkoron, de játékos kedvünket, ami mindig a megismerés felé hajtott, jónak tartjuk, és meg akarjuk őrizni."
Ha magadra ismertél, játssz velünk!

• Az emberiség is a "vad" korszakában tanult meg közösséggé válni, és a megújulás révén volt képes együttműködni a világ folyamataival. Így őrizte meg szabadságát és függeltenségét a természet kényszerítő viszonyai között.
  • A nagy művészek is a vad korszakhoz nyúltak vissza, ha igazán eredetit akartak alkotni.
  • Alkoss velünk, készíts szobrot, vagy ecsettel, ceruzával, de akár számítógépes grafikával, vagy egymás mellé ragasztott fotókkal, fotómontázzsal, vagy egyedi, eddig nem ismert módszerrel készítsd el művedet. Szkenneld be, vagy digitálisan fényképezd le, és küldd el címünkre E-mailben, legfeljebb 2 Mb-os méretű JPEG formátumban.
Beadási határidő: 2009. április 15.

A pályázatok elbírálása: május 1.

Várunk jelentkezz:

E-mail: rogers.kozepiskola gmail.hu

A tanár-diák zsűri az őt legjobbnak ítélt pályaművet jutalmazza:

Az öt legjobb mű alkotói
a Csillebérci Szabadidőközpont két napos buliján vehetnek részt
2009. május 23–24-én (szombat-vasárnap)

A programok közt szerepel:
gokartozás, kalandpark, kincskeresés, és esti diák - buli

Szállás a csillebérci tábor faházában, étkezés a park éttermében.