Útmutató a nyertes pályázóknak

A hazai és az uniós pályázatok elnyerése csak egy hosszú megvalósítási folyamat kezdete. A nyerteseknek számos jogszabálynak és a támogatók által meghatározott feltételeknek kell megfelelni. A pályázatok ellenőrzése során felmerülő hiányosságok és hibák azt mutatják, hogy minden segítség jól jön a projektek sikeres megvalósításához. Az ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. feladatkörének nagy részét a pályázatba foglalt feltételek teljesülésének vizsgálata teszi ki. Az ESZA fejlesztéseivel, segédanyagaival igyekszik megoldást nyújtani mindazoknak, akik nehézségekkel küzdenek a bonyolult jogi háttér értelmezésében. A szervezet honlapjáról elérhetővé tett egy olyan segédletet, amellyel egyszerűbb és gördülékenyebb a pályázatban foglaltak teljesítése, felhívja a figyelmet a jellemző hibákra, illetve mind a pályázó, mind a vizsgáló szervezet ellenőrző munkáját megkönnyíti.
Ezt a segédletet INNEN is letölthetik.

Forrás: www.nonprofit.hu